Přístrojové vybavení

Všechna naše pracoviště jsou vybavena tou nejlepší dostupnou technikou pro privátní sektor.
Nakupujeme pouze od předních světových výrobců jako je německý CARL ZEISS či japonské NIDEK A TOPCON.

Nidek Tonoref III

Unikátní diagnostický přístroj, který během jediného vyšetření změří vaše dioptrie, oční tlak, zakřivení rohovky a tloušťku rohovky. Jedním vyšetřením tak získáme komplexní přehled o optických parametrech oka.

Nidek SC 1600

V ordinaci se nachází 2 tyto LCD optotypy pro sestru i lékaře. Vzhledem k simultánnímu chodu obou přístrojů se výrazným způsobem zvyšuje komfort i rychlost vyšetření.

Topcon SL-2F

Štěrbinová lampa k detailnímu lékařskému vyšetření oka.

Oculus Centerfield II

Celozorný počítačový perimetr, který slouží k objektivnímu vyšetření zorného pole. Jedná se o základní vyšetření v rámci dispenzární péče pacientů se zeleným zákalem.

Topcon 3D-OCT Maestro 2

OCT – Optical Coherence Tomography. Speciální vyšetření sítnice, které je nezbytné pro péči o pacienty se zeleným zákalem a dále v rámci diagnostiky sítnicových patologií. Jako jedno z mála ambulantních pracovišť v ČB disponujeme nejen tímto špičkovým přístrojem, ale i jeho rozšířením o tzn. angio-modul. Tím jsme schopni detailně vyšetřit i cévní zásobení sítnice a výrazně tak zpřesnit diagnostiku očních chorob.

Zeiss Visuphor 500

 Špičkový digitální foropter – automatizovaný přístroj k přesnému měření dioptrií a předpisu brýlí.

Zeiss Visuscreen 500

LED optotyp s velkým množstvím detailních testů pro předpis brýlí.

Zeiss i.Terminal 2

Vysoce přesná digitální centrace brýlových čoček (na 0.1mm)

Jett Plasma Lift Medical

Jako 1. v Českých Budějovicích jsme zakoupili revoluční zdravotnický přístroj Jett Plasma Lift Medical pro užití v neablativní chirurgii a estetické medicíně. Používá se zejména k odstraňování drobných kožních výrůstků v obličejové oblasti, korekci vrásek, odstranění bradavic a dále také k provedení miniinvazivní plastiky očních víček. Více o přístroji a metodě na www.ok-medical.cz.

Vážené klientky a klienti, ve dnech 1/7–4/7, 15/7–19/7, 25/7–26/7
a 5/8–16/8 je ordinace uzavřena z důvodu dovolené. Toto uzavření
neplatí pro pacienty objednané na optometrii, perimetry a pondělní ambulance. Děkujeme za pochopení. Tým Centra oční péče a estetiky Poliklinika Sever.

X