Estetická medicína

Vítáme vás na stránce věnující se estetické medicíně v rámci centra Dr. Štěpánkové. Nabízíme vám komplexní poradenství stran estetiky obličeje a korektivních výkonů. Po pečlivém rozboru vašich potíží a toho, co vás trápí, vám navrhneme na základě klinického zhodnocení vhodné řešení, ukážeme předpokládaný efekt a samozřejmě spočítáme celkovou cenu za zákrok. 

Mezi naše standardní výkony se řadí aplikace botulotoxinu, kyseliny hyaluronové, preparátu Radiesse či mesoterapie. Zaměřujeme se zejména na „miniinvazivní“ přístupy – tedy bez nutnosti použití sklapelu, jako např. miniinvazivní 3D niťový lifting či miniinvazivní plastika očních víček. 

Jako vůbec 1. pracoviště v Českých Budějovicích jsme v roce 2019 zakoupili unikátní přístroj pro užití v neablativní chirurgii a estetice – Jett Plasma Lift Medical. Pomocí plasmového toku tak odstraňujeme nechtěné kožní afekce jako fibromy, bradavice, xantelesmata (tukové váčky na očních víčkách), žilky či stařecké skvrny. 

Bez skalpelu, bez jizev, bez krvácení

Více informací na www.ok-medical.cz

Vážené klientky a klienti, ve dnech 1/7–4/7, 15/7–19/7, 25/7–26/7
a 5/8–16/8 je ordinace uzavřena z důvodu dovolené. Toto uzavření
neplatí pro pacienty objednané na optometrii, perimetry a pondělní ambulance. Děkujeme za pochopení. Tým Centra oční péče a estetiky Poliklinika Sever.

X