Plastická chirurgie

Vítáme vás na stránce věnované plastice očních víček Centra oční péče a estetiky Dr. Štěpánkové. Nabízíme vám komplexní poradenství stran plastiky horních i dolních očních víček a navrhneme vám optimální řešení vašich potíží. Problematiku řešíme komplexně – ideální metodu ke korekci vybíráme jak z pohledu estetické medicíny, tak z pohledu oftalmologie. 

Jako vůbec 1. v Českých Budějovicích jsme v roce 2019 zakoupili unikátní přístroj Jett Plasma Lift Medical určený k neablativní chirurgii a estetické medicíně. Díky tomu vám již přes 2 roky nabízíme provedení tzv. „miniinvazivní plastiky očních víček“ a v rámci Českých Budějovic s tímto typem výkonu máme bezkonkurenčně největší zkušenosti. Výhodou této metody je to, že se jedná o nechirurgický výkon.

Bez skalpelu, bez krvácení, bez jizev

Tato metoda je vhodná a má maximální efekt zejména u pacientek, kde objektivní nález na víčkách není příliš velký. Proto před tímto zákrokem vyžadujeme provedení odborné konzultace u Dr. Štěpánkové k posouzení vhodnosti k výkonu.

Pokud je nález již příliš velký a nevhodný k provedení miniivazivního přístupu, doporučí vám Dr. Štěpánková klasickou chirurgickou cestu a v případě zájmu vás může rovnou objednat na plastiku horních víček. Pokud máte zájem o chirurgickou plastiku dolních víček – zde je již  před samotným výkonem nutná konzultace plastického chirurga, kam vás jsme schopni také rovnou objednat. Tyto výkony pro naše Centrum oční péče a estetiky externě zajišťuje erudovaný plastický chirurg – MUDr. Tomáš Votruba.

Věříme, že s našimi službami budete spokojení a že oceníte naše unikátní propojení odborností „oftalmologie, estetická medicína, plastická chirurgie“.

Tým centra oční péče a estetiky Dr. Štěpánkové 

Vážené klientky a klienti, ve dnech 1/7–4/7, 15/7–19/7, 25/7–26/7
a 5/8–16/8 je ordinace uzavřena z důvodu dovolené. Toto uzavření
neplatí pro pacienty objednané na optometrii, perimetry a pondělní ambulance. Děkujeme za pochopení. Tým Centra oční péče a estetiky Poliklinika Sever.

X